Menu Wizard (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: path
bs: putanja

en: Page
bs: Strana

en: Inline
bs: U liniji

en: Normal
bs: Normalno

en: Arguments
bs: Argumenti
