Menu Wizard (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: title
cs: nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: path
cs: cesta

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Normal
cs: Normální

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Link type
cs: Typ odkazu

en: URL path
cs: URL cesta
