Menu Wizard (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: title
el: τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: path
el: διαδρομή

en: Page
el: Σελίδα

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Normal
el: Κανονικό

en: reset
el: επαναφορά

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Callback
el: Επιστροφή κλήσης

en: URL path
el: Διαδρομή URL
