Menu Wizard (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Title
es: Título

en: title
es: título

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Yes
es: Sí

en: Reset
es: Restablecer

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: path
es: ruta

en: Page
es: Página

en: Inline
es: En línea

en: Filter
es: Filtro

en: reset
es: restablecer

en: Arguments
es: Argumentos

en: Link type
es: Tipo de enlace

en: Contexts
es: Contextos

en: Callback
es: Callback (llamada)

en: URL path
es: Ruta URL

en: Local action
es: Acción local
