Menu Wizard (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: title
et: pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: path
et: asukoht

en: Page
et: Lehekülg

en: Inline
et: Samal real

en: Filter
et: Filtreeri

en: Normal
et: Tavaline

en: reset
et: lähtesta

en: Arguments
et: Argumendid

en: Contexts
et: Kontekst

en: URL path
et: URL teekond

en: Local action
et: Kohalik tegevus
