Menu Wizard (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: title
eu: izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: path
eu: bide-izena

en: Page
eu: Orria

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Normal
eu: Arrunta

en: reset
eu: garbitu

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Link type
eu: Esteka mota

en: Contexts
eu: Testuinguruak
