Menu Wizard (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: title
fi: otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: path
fi: polku

en: Page
fi: Sivu

en: Inline
fi: Avoin

en: Filter
fi: Suodatus

en: Normal
fi: Normaali

en: reset
fi: nollaa

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Contexts
fi: Kontekstit

en: Callback
fi: Paluufunktio

en: URL path
fi: osoitepolku

en: Local action
fi: Paikallinen toiminto
