Menu Wizard (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: title
hu: cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: path
hu: útvonal

en: Page
hu: Oldal

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Filter
hu: Szűrő

en: Normal
hu: Általános

en: reset
hu: alaphelyzet

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Link type
hu: Hivatkozástípus

en: Contexts
hu: Környezetek

en: Callback
hu: Visszahívás

en: URL path
hu: Webcímútvonal
