Menu Wizard (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: title
hy: վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Page
hy: Էջ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Filter
hy: Ֆիլտր
