Menu Wizard (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: title
id: judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Save
id: Simpan

en: Page
id: Halaman

en: Inline
id: Sebaris

en: Filter
id: Saring

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Callback
id: Panggil kembali

en: URL path
id: Path URL
