Menu Wizard (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: title
it: titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: path
it: percorso

en: Page
it: Pagina

en: Inline
it: In linea

en: Filter
it: Filtra

en: Normal
it: Normale

en: reset
it: ripristina

en: Arguments
it: Parametri

en: Contexts
it: Contesti

en: URL path
it: Percorso URL
