Menu Wizard (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: Reset
ja: リセット

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: path
ja: パス

en: Page
ja: ページ

en: Inline
ja: インライン

en: Filter
ja: フィルター

en: Normal
ja: ノーマル

en: reset
ja: リセット

en: Arguments
ja: 引数

en: Link type
ja: リンクタイプ

en: Contexts
ja: コンテクスト

en: Callback
ja: コールバック

en: URL path
ja: URLパス
