Menu Wizard (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Page
jv: Kācā

en: Filter
jv: Saring
