Menu Wizard (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: path
km: ផ្លូវ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Filter
km: តម្រង

en: reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: URL path
km: ផ្លូវ​ URL
