Menu Wizard (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: path
ku: ڕێرەو

en: Page
ku: پەڕە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: reset
ku: باری سەرەتایی
