Menu Wizard (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: Filter
mg: Sivana
