Menu Wizard (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: title
mn: гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: path
mn: зам

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
