Menu Wizard (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Page
mr: पान

en: Inline
mr: आतील

en: Filter
mr: गाळणी

en: Normal
mr: साधारण
