Menu Wizard (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Normal
my: ပုံမှန်
