Menu Wizard (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: title
ne: शिर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Normal
ne: साधारण

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्
