Menu Wizard (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: title
nn: tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: path
nn: sti

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: reset
nn: sett til standardverdi

en: Arguments
nn: Argument
