Menu Wizard (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: title
oc: títol

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: path
oc: camin

en: Page
oc: Pagina

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Filter
oc: Filtrar

en: reset
oc: reïnicializar

en: Contexts
oc: Contèxtes

en: URL path
oc: Camin d'URL

en: Local action
oc: Accion locala
