Menu Wizard (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: title
pl: tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: path
pl: ścieżka

en: Page
pl: Strona

en: Inline
pl: Przed polem

en: Filter
pl: Filtr

en: Normal
pl: Zwykły

en: reset
pl: przywróć

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Link type
pl: Typ odnośnika

en: Contexts
pl: Kontekst

en: Callback
pl: Wywołanie zwrotne

en: URL path
pl: Ścieżka URL

en: Local action
pl: Lokalna akcja
