Menu Wizard (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: Page
ps: پاڼه

en: Inline
ps: ننليكى

en: Filter
ps: چاڼ

en: Arguments
ps: استدلالونه
