Menu Wizard (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: title
ru: заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: Reset
ru: Сбросить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: path
ru: путь

en: Page
ru: Страница

en: Inline
ru: В линию

en: Filter
ru: Фильтр

en: Normal
ru: Нормальный

en: reset
ru: сбросить

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Link type
ru: Тип ссылки

en: Contexts
ru: Контексты

en: Callback
ru: Обратный вызов

en: URL path
ru: Путь URL
