Menu Wizard (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: title
sl: naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Page
sl: Stran

en: Inline
sl: V vrstici

en: reset
sl: ponastavi
