Menu Wizard (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Filter
sr: Филтрирај
