Menu Wizard (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: title
tr: başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: Reset
tr: Sıfırla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: path
tr: yol

en: Page
tr: Sayfa

en: Inline
tr: Satır içi

en: Filter
tr: Süzgeç

en: reset
tr: sıfırla

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Contexts
tr: Bağlamlar

en: Callback
tr: Geri dönüş

en: URL path
tr: URL yolu

en: Local action
tr: Yerel eylem
