Menu Wizard (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Filter
ur: فلٹر

en: Normal
ur: عمومی
