Menu Wizard (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: title
vi: tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: path
vi: đường dẫn

en: Page
vi: Trang

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Filter
vi: Lọc

en: Normal
vi: Bình thường

en: reset
vi: thiết lập lại

en: Arguments
vi: Tham số

en: Contexts
vi: Ngữ cảnh

en: Callback
vi: Gọi lui

en: URL path
vi: Đường dẫn URL
