Menu Wizard (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Filter
bn: ফিল্টার
