Menu Wizard (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Reset
cy: Ailosod

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: path
cy: llwybr

en: Filter
cy: Hidlydd

en: reset
cy: ailosod
