Menu Wizard (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: path
eo: vojo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: reset
eo: restarigi
