Menu Wizard (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: page
fa: صفحه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: path
fa: مسیر

en: Filter
fa: فیلتر

en: reset
fa: بازنشانی

en: Contexts
fa: زمینه‌ها

en: URL path
fa: مسیر نشانی
