Menu Wizard (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: title
fr: titre

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: path
fr: chemin

en: Filter
fr: Filtrer

en: reset
fr: réinitialiser

en: Link type
fr: Type de lien

en: Contexts
fr: Contextes

en: URL path
fr: Chemin d'URL
