Menu Wizard (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: title
gl: título

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: page
gl: páxina

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: path
gl: ruta

en: Filter
gl: Filtro

en: reset
gl: restablecer

en: Contexts
gl: Contextos

en: URL path
gl: Ruta URL
