Menu Wizard (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: title
gu: શીર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર
