Menu Wizard (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: page
he: דף

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: path
he: נתיב

en: Filter
he: סינון

en: reset
he: אתחול

en: Contexts
he: הקשרים
