Menu Wizard (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: title
hr: naslov

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: path
hr: putanja

en: Filter
hr: Pročisti

en: reset
hr: poništi

en: URL path
hr: URL putanja
