Menu Wizard (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: title
kk: аты

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Filter
kk: Фильтрле

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру
