Menu Wizard (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Save
os: Ныффысс
