Menu Wizard (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: title
pt: título

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: page
pt: página

en: Reset
pt: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: path
pt: caminho

en: Filter
pt: Filtro

en: reset
pt: reiniciar

en: Link type
pt: Tipo de link

en: Contexts
pt: Contextos

en: URL path
pt: Caminho do URL
