Menu Wizard (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: page
si: පිටු

en: edit
si: සංස්‌කරණය
