Menu Wizard (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: page
te: పేజీ

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Filter
te: వడపోయి
