Menu Wizard (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: path
ug: تارماق يولى

en: Filter
ug: سۈزۈش
