Menu Wizard (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ
