Menu Wizard (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Page
az: Səhifə

en: Inline
az: Xətdə

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Callback
az: Geri zəng et
