Menu Wizard (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: title
ca: títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: path
ca: camí

en: Page
ca: Pàgina

en: Inline
ca: En línia

en: Filter
ca: Filtra

en: reset
ca: reinicia

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: URL path
ca: Camí URL
