Menu Wizard (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: title
da: titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: Reset
da: Gendan

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: path
da: sti

en: Page
da: Side

en: Inline
da: Integreret

en: reset
da: gendan

en: Arguments
da: Parametre

en: Link type
da: Link-type

en: Contexts
da: Kontekster

en: URL path
da: URL-sti

en: Local action
da: Lokal handling
