Menu Wizard (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: title
is: titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: page
is: síða

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: path
is: slóð

en: Filter
is: Sía

en: reset
is: endurstilla
